Hakkımızda

Sistanbul Sisleme Sistemleri Proje & Kurulum Ortaklığı, sisleme sistemleri sektöründe 2008 yılından bugüne, imalat süreçleri & teknolojileri, ürün geliştirme, proje geliştirme & taahhüt alanlarında faaliyette olan Endüstri ve Elektrik Elektronik Mühendisleri tarafından 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Sistanbul, sisleme sistemlerine ihtiyaç duyan her sektöre hizmet verir, mevcut şartlara ve ihtiyaçlara özel tasarlanmış çözümler geliştirerek sistemleri projelendirir ve uygulamalarını gerçekleştirir. Sistanbul, geliştirdiği uygulamalarda etkinliği, verimliliği ve estetiği ön plana çıkartarak rakiplerinden farklılaşmaktadır.

NormistLogo

Sistanbul, Normist yetkili bayii ve çözüm ortağıdır. Normist, ABD, Rusya, Avustralya, Güney Afrika, İngiltere, Fransa gibi 40 ülkeye ihracat yapan, sisleme sistemleri sektöründe dünyanın önde gelen imalatçılarından konumundadır. Sistanbul, sadece Normist’in kalite onayından geçmiş malzemeleri kullanır ve geliştirdiği projeler Normist’in kalite güvencesi altındadır.