Açık Alan Serinletme

Yüksek Basınç Sisleme Sistemleri, açık alan serinletme için kullanılan en etkili ve en ekonomik yöntemdir. Sisleme Sistemi, sadece standart şebeke suyu ve standart elektrik bağlantısı ile çalışır, ortamın sıcaklık ve nem değerlerine bağlı olarak 15˚C’ye kadar serinletme sağlayabilir.

AçıkAlanSerinletme@Sistanbul#4

Yüksek basınç (~70Bar) ve milimetrik delikli (0,10mm  0,15mm  0,20mm …) püskürtme nozulları sayesinde yaratılan ortalama 6mikron (0,006mm) çaplı su tanecikleri, uzman kişiler tarafından doğru projelendirilmiş sistemlerde, saniyeler içinde buharlaşarak ıslatmadan serinlik sağlar. (suyun sıvı halden gaz hale geçtiği buharlaşma sürecinde su moleküllerinin aralarındaki bağlar kırılır, bu bağları sadece ısı enerjisi kırabilir, gerekli ısı enerjisi mevcut ortamdan çekilir, bunun sonucunda ortamın ısısı düşer ve ortam serinler)

Sisleme Sistemleri, restoran, cafe, bar, alışveriş merkezi, miting & festival & konser alanları, spor & antrenman sahaları, tekne güverteleri, bahçe, veranda gibi açık alanları serinletmek için uzun yıllardır Amerika’da ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılmaktadır.

AçıkAlanSerinletme@Sistanbul#3AçıkAlanSerinletme@Sistanbul#2